Skupina Zeppelin oznámila novou akvizici na polském trhu

Přidáno: 4. 7. 2017 12:53:34

04 Červenec 2017

Skupina Zeppelin oznámila novou akvizici na polském trhu Strategická jednotka Stavební stroje EU rozšiřuje své aktivity.

Skupina Zeppelin oznámila novou akvizici na polském trhu

    Nadnárodní skupina Zeppelin rozšířila od 26. 6. 2017 aktivity na polském trhu a prostřednic-tvím své společnosti Zeppelin Polska Sp. z o.o., která je dceřinou společností firmy Zeppelin CZ s.r.o., odkoupila část společnosti INTRAC Polska Sp. z o.o. Ta se zabývá prodejem a ser-visem manipulační techniky značky MANITOU. Nová akvizice umožní společnosti Zeppelin Polska další rozvoj v oblasti prodeje stavebních strojů.

    Společnost Zeppelin Polska přebírá akvizicí části firmy INTRAC Polska zodpovědnost za prodej strojů, náhradních dílů a servis. Součástí akvizice je převzetí 5 poboček na území Polska. „Převze-tím části společnosti INTRAC Polska jsme vhodně doplnili produktové portfolio a rozšiřujeme tak naše možnosti na polském trhu se stavební technikou. Společnost Zeppelin Polska má růstový po-tenciál a tuto akvizici vnímám jako logický krok k podpoře této společnosti na zdejším trhu," říká o akvizici finanční ředitel společnosti Zeppelin CZ, Jan Grünwald. „S odkoupením společnosti získá-váme další kvalifikované zaměstnance, díky síti poboček společnosti INTRAC se dostáváme blíže našim zákazníkům, novým i stávajícím." doplnil generální ředitel Zeppelin Polska Jan David.

Dodatečné informace:

O společnosti Zeppelin Polska Sp. z o.o.

   Společnost Zeppelin Polska Sp. z o.o. působí na polském trhu již od roku 2003 a je zde výhradním prodejcem manipulační techniky Hyster. Je dceřinou společností Zeppelin CZ a součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který působí ve více než ve 31 zemích po celém světě.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

   Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zaří-zení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - autorizovaná půjčovna The Cat Rental Store má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.
   Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě.
   Globální aktivity koncernu spadají pod šest „strategických obchodních jednotek" (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

Celá zpráva je ke stažení ZDE

Přihlášení