Zeppelin CZ otevírá novou pobočku a Půjčovnu strojů v Plzni

Přidáno: 8. 10. 2015 17:14:27

08 Říjen 2015

Plzeňská pobočka společnosti Zeppelin CZ s.r.o., výhradního prodejce stavebních, země-dělských a důlních strojů značky Cat®, se dne 22. září 2015 stěhuje ze stávající adresy do nových reprezentativnějších prostor v ulici Jateční (č. p. 46, 301 01 Plzeň). Na nové poboč-ce Zeppelin CZ v Plzni bude zázemí jak pro prodej nových a použitých strojů Cat®, tak pro komplexní servisní a poprodejní služby. Své prostory zde bude mít i Půjčovna strojů Zep-pelin CZ.

Zeppelin CZ otevírá novou pobočku a Půjčovnu strojů v Plzni

Nový areál společnosti Zeppelin CZ v Jateční ulici s bezmála 5 000 m2 venkovní plochy nabídne zákazníkům vyšší míru komfortu, ať již při nákupu produktů a služeb, nebo při řešení krátkodo-bých či dlouhodobých pronájmů strojů a zařízení. Při návštěvě areálu budou moci zákazníci využít větší parkovací plochu, rovněž i vjezd nákladních automobilů, návěsů nebo trailerů pro převoz vel-kých strojů je zde snadnější. Samozřejmostí je moderně vybavená dílna a dobře zásobený sklad s náhradními díly ke strojům Cat®.

„Lepší dopravní dostupnost byla jedním z požadavků při výběru nového místa pro naši pobočku," říká ředitel oblasti Západ společnosti Zeppelin CZ, Petr Dvořák a dodává: „Druhým požadavkem bylo najít dostatečně velkorysé prostory na vybudování servisních dílen s větší kapacitou jak pro pravidelnou údržbu, tak pro náročnější opravy strojů Caterpillar. Nový areál splňuje dokonale oba tyto předpoklady."

Z výborné dopravní dostupnosti a moderního zázemí budou profitovat i zákazníci Půjčovny strojů Zeppelin CZ. „Záleží nám na tom, aby se u nás zákazníci cítili jako doma a aby se mohli důkladně seznámit s našimi stroji, s jejich obsluhou, případně aby se mohli poradit s našimi specialisty oh-ledně výběru toho správného stroje. Pro všechny tyto účely je nový areál v Jateční ulici výborně vybaven," říká Jan Blecha, ředitel divize půjčoven strojů Zeppelin CZ.

V České republice společnost Zeppelin CZ v současné době provozuje 8 poboček pro prodej a servis strojů Cat® a 11 Půjčoven strojů. „Abychom udrželi vysoký standard všech poskytovaných služeb, průběžně realizujeme větší či menší úpravy na všech našich pobočkách," komentuje stě-hování plzeňské pobočky Stanislav Chládek, generální ředitel společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Dodatečné informace:
Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - autorizovaná půjčovna The Cat Rental Store má pobočky na 11 místech České repub-liky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu ZEPPELIN GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod pět „strategických obchodních jednotek" (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické sys-témy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

Přihlášení